Regulamin noy.pl

Postanowienia ogólne
~ Żeby móc w pełni użytkować serwis i publikować w nim treści, trzeba wykonać niepłatną rejestrację.
~ Rejestracja w witrynie jest jednoznaczna z wyrażeniem przyzwolenia na reguły przedstawione w regulaminie.
~ Zgodnie z artykułem 116. „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z 4.02.1994 r., zakazane jest powielanie i przedrukowywanie treści zamieszczonych na blogu noy.pl. Naruszenie tego przepisu skutkuje zawiadomieniem organów ścigania.
~ Użytkownik jest w pełnym stopniu odpowiedzialny za zamieszczony artykuł. Administrator serwisu nie nie jest odpowiedzialny za uszczerbki będące rezultatem zastosowania się do felietonów prezentowanych na blogu.
~ Autor artykułu informuje, że ma pełne prawa autorskie.
~ Treści nie mogą być umieszczane na odmiennych serwisach ani przed, ani po zamieszczeniu ich na noy.pl.
~ Artykuły, które nie realizują wytycznych, mogą zostać odrzucone. Posiadacz witryny ma prawo do niewyrażenia zgody bez podawania faktycznej przesłanki.
~ Na noy.pl funkcjonuje ograniczenie odpowiedzialności posiadacza bloga. Czytelnik jest świadomy, że blog ma styl informacyjno-rozrywkowy, analogicznie jak publikowane na nim treści. Nie przedstawiają one wskazówek ani wskazań w określonych okolicznościach. Publikowane artykuły wyrażają teorie ich twórców. Administrator nie jest odpowiedzialny za zawartość komentarzy pozostawianych pod publikacjami.

Dodawanie treści na stronie
~ Treść tekstu winna być zgodna z wytycznymi polskiej poprawności językowej. Treści z rażącymi błędami nie zostaną opublikowane.
~ Treść publikacji winna mieć charakter informacyjny i być ciekawa dla zainteresowanych.
~ Każdy tekst winien być unikalny, dający do myślenia i przejrzysty dla użytkowników.
~ Dodawane artykuły muszą mieć nie mniej niż 2500 zbs.
~ W tekście możliwe jest dodanie maksymalnie jednego linka w postaci URL lub brand.
~ Artykuł i linki wiodące do zewnętrznych stron nie powinny przedstawiać zawartości sprzecznych z prawem oraz zawartości dla osób pełnoletnich.
~ Do każdego tekstu wypada dodać zdjęcie. Fotografia nie może naruszać zapisów Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.